11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

Голова Сумської ОДА високо оцінив роботу керівництва Путивльської громади

Під час робочої поїздки до Путивльської громади голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький вивчав, як місто відновлюється після вторгнення російських військ і укріплює лінію оборони, готується до нового навчального року та продовжує реформування системи медичних закладів. Проведена у цих напрямках результативна робота керівника громади Костянтина Гаврильчука отримала високу оцінку.  

Так, вдалося покращити стан доріг – відновити асфальтне покриття по вул. Кролевецький та Князя Володимира, яке було знищено важкою ворожою технікою. На  ці роботи з резервного фонду державного бюджету виділено майже 400 тис грн.

Оглянувши фортифікаційні споруди, очільник Сумщини переконався, яку потужну підготовку провели військові, котрі несуть службу у Путивльській громаді, аби більше не пустити ворожу техніку на вулиці населених пунктів.

Щодо питань освіти, Дмитро Живицький разом із керівництвом міста, педагогами і батьками пообіцяв ухвалити спільне рішення щодо викладання в очному форматі хоча б основних предметів. Саме про це наразі прохають батьки школярів. При розгляді питання враховуватиметься, що громада знаходиться за 26 км від кордону, але в зоні бойових дій, і безпека всіх учасників освітнього процесу має бути на першому місці.

Також голова ОВА відзначив, як ретельно готується  до нового навчального року позашкілля Путивля. У  центрі позашкільної роботи Путивльської міської ради облаштували укриття. Воно просторе, світле, розраховане на дітей різного віку, обладнане згідно вимог. У закладі виховується майже 2 тис. дітей. За словами Дмитра Живицького, колектив і місцева влада зробили все, щоби заняття були максимально безпечними.

Не оминув увагою очільник області і ґрунтовну підготовку до реформування колективу Путивльської міської лікарні, яка надає первинну і вторинну медичну допомогу мешканцям Путивльської і Новослобідської громади. Дмитро Живицький висловив переконання, що попри низку проблем медичний заклад має всі шанси отримати статус загального закладу охорони здоров’я.

У свою чергу голова Путивльської громади Костянтин Гаврильчук подякував голові Сумської обласної державної адміністрації за підтримку і запевнив, що Путивль продовжить відновлюватися і розвиватися, незважаючи на складнощі воєнного часу.

«Жителі Путивльської громади продемонстрували єдність у боротьбі з ворогом і роблять усе можливе, аби наблизити нашу перемогу. Сьогодні завдання місцевої влади забезпечити необхідні умови для повернення до нормального життя, хоча війна ще триває. Попри складнощі з наповненням бюджету, ми знаходимо можливість підтримувати військових і зміцнюємо нашу обороноздатність, щоб зробити Путивль надійною і неприступною фортецею. Ми дбаємо про те, щоб діти навчалися у безпеці, отримували якісні знання і мали простір для творчого розвитку. Медицина, як і раніше, залишається для нас одним із пріоритетів, тому можемо говорити про успіхи в реформуванні міської лікарні. Які виклики б перед нами не стояли і як би важко не доводилося працювати,  разом ми обов’язково впораємося!», – зазначив голова Путивльської громади Костянтин Гаврильчук.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада