23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня

Голова Липоводолинської ОТГ про місцеву мафію: “Під цією сволотою буде земля горіти”

«Агробарон» із Липової Долини Сергій Жамардій, за допомогою «великих зв’язків», продовжує принижувати неугодного йому очільника ОТГ Володимира Штанька, щоб той не заважав йому травити липоводолинців небезпечною сушаркою.

Після серії публічних звинувачень, замовних матеріалів та погроз дійшло до того, що скандальний керівник ТОВ «Агропартнери-2009» Сергій Жамардій, який роботою свої сушарки роками псує життя і здоров’я людей із Липової Долини, вирішив очернити ім’я Володимира Штанька, зробивши із нього головного корупціонера громади і, таким, чином завадити йому навести порядок.

Не без допомоги своїх впливових друзів, на очільника громади відкрили кримінальне впровадження та прийшли з обшуками, які, як і очікувалося, виявилися безрезультатними. Правда, навряд, чи жамардіївці на це і розраховували — головне, що про це скрізь встигли розповісти, а вже що там було насправді — тихенько промовчали, адже провокація вдалася і можна готувати нову.

Принципова позиція Володимира Штанька – працювати на громаду, а не на бізнесменів, — усім добре відома. Знають також добре люди і те, що за бажанням збагатитися такі “махінатори” як Серігй Жамардій, нехтують законодавством, безпекою та здоров’ям людей. Керівник громади Володимир Штанько відреагував на виниклу ситуацію, опублікувавши у Фейсбуці відповідний допис. Він назвав осіб, причетних до замовної справи, «подонками» та заявив найближчим часом розставить усі крапки над «і».

«Жамардій, Кльоп, Бельмас, Твердохліб, Нищита( ви ж бачите як лайкє під матюками Бельмаса) — під цією сволотою буде земля горіти. Я дуже довгий час був « лояльним», я на них не подавав в суд , я думав,що все ж таки в них хоч трохи чогось людського є, але я дуже помилявся. З цього моменту під ними буде земля горіти, ці подонки дорого заплатять за свої вчинки. Бельмас телефонував з пропозицією проконсультувати, як там правильно себе на «етапі» вести. Невідомо ще хто буде перший на тому етапі? Я спілкуюсь із багатьма людьми, дев‘яносто відсотків адекватних людей, які розуміють, де правда. Тому надмірно хвилюватись нічого», — написав очільник Липоводолинської ОТГ і додав, що не відступить перед цими «негідниками».

«Якщо декому не подобаються деякі мої слова — я навіть не буду вибачатись, подонків можна називати лише подонками. Вони не уявляють, як багато мерзотного люди про них знають. Мене потрібно довго «заводити» але, якщо «завести», то нехай начуваються. Я добрий із добрими людьми( ви ж чули про армію) — я боровся до кінця, і витримав, хоча майже ніхто на це не зважувався, а з цими «негідниками» — що відступати? НІКОЛИ!!!», — наголосив Володимир Штанько.

На доказ того, що до замовної справи причетний керівник ТОВ «Агропартнери-2009», голова ОТГ назвав той факт, що задовго до того, як до нього приїхали правоохоронці (до речі, скоріше за все із місцевими правоохоронцями, які добре знають ситуацію, «агробарону» домовитися не вдалося, тому з обшуками до голови ОТГ приїхали “зальотні» аж із Полтавщини), Жамардій виставив у мережі допис про хабарі.

Нагадаємо, що «агробарон» із Липової Долини сам зізнався про те, як обдурив екологічну комісію — через цілий ряд “махінацій”, зумів запустити свою сушарку посеред селища і, таким чином, продовжив створювати нестерпні умови місцевим жителям.

Як розповідали раніше, через земельні схеми Сергія Жамардія, бюджет Липової Долини недоотримав від одного до двох мільйонів гривень.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада