Вчора
22 березня
20 березня
17 березня
16 березня
14 березня
11 березня
10 березня
8 березня
7 березня
4 березня
25 лютого

Голова Лебединської громади Олександр Бакликов задоволений якістю ремонтних робіт, які виконує «АМК РЕМ-БУД

Нині на Лебединщині активно продовжуюється ремонт дороги Боровенька — Московський Бобрик. Процес роботи на особистому контролі триває керівник ОТГ Олександр Бакликов.

«Я задоволений всім, що будується. Багато років у нас руйнувалися фабрики, колгоспи, заводи, і коли будуються об’єкти, дуже приємно. У даному випадку дороги — дуже важливий об’єкт: це як в організмі людини артерії… Так і дороги повинні насичувати життям території по яких вони проходять», — сказав голова Лебединської громади Олександр Бакликов.

Він додав, що цьогоріч бригади «АМК РЕМ-БУД» оновили декілька дорожніх артерій у їх громаді. У процесі — Боровенька — Московський Бобрик.

«Там декілька десятиліть дороги взагалі не було. Це була дуже проблемна ділянка, хоча це — найкоротший шлях до Києва. Коли все це буде зроблено, то мешканцям та гостям міста, у тому числі нашої громади, буде легше дістатися до будь-якого населеного пункту як області, так і України. Якістю робіт задоволені», — акцентував Олександр Бакликов.

Міський голова висловив сподівання, що усі започатковані позитивні зміни продовжаться й надалі. Не проти очільник Лебединської громади й щодо продовження співпраці із компанією «АМК РЕМ-БУД», яка, як показала практика, з усією відповідальністю підходить до виконання поставлених завдань.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада