Вчора
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого
9 лютого
7 лютого
5 лютого
2 лютого

«Гідросфера» єдина на Сумщині освоїла технологію встановлення конденсаційних газових котлів

«ІБК «Гідросфера» стала першою компанією на Сумщині, яка освоїла технологію встановлення та обслуговування газових котлів конденсаційного типу.

З 26 вересня 2015 року на території Європейського союзу виробники можуть постачати на ринок опалювальних агрегатів тільки конденсаційні газові котли, традиційні ж — під забороною. Усе — через високі вимоги до екології та бажання зменшити фінансові затрати на опалення.

Котли конденсаційного типу, встановлення яких в нашій країні тільки починає набирати поширення, вирішує саме ці завдання. Так, на відміну від традиційних, вони мають низку переваг: характеризуються високою економічністю і низьким споживанням газу. Крім цього конденсаційні котли відносяться до екологічного типу. При горінні газу зменшується інтенсивність хімічних реакцій, а відтак знижується викид шкідливих речовин. Ці речовини здебільшого надходить в конденсат, потім нейтралізуються, і в результаті не потрапляють в атмосферу. Також конденсаційні котли мають високі показники тепло- і шумоізоляції, що забезпечує додаткову економію і комфорт, а сучасна автоматика дозволяє легко управляти опалювальними системами.
На Сумщині такі котли продає та встановлює компанія ТОВ «ІБК «Гідросфера». Для комфортного опалення житлових будинків на базі природного газу підприємство пропонує своїм Клієнтам тільки сучасні опалювальні системи. До речі, технологію встановлення та обслуговування газових котлів конденсаційного типу «Гідросфера» опанувала найпершою на Сумщині і на сьогодні являється монополістом у цій галузі.
«Працівники компанії активно слідкують за розвитком ринку. І як тільки на ньому з’являються сучасні технології, опановують їх, підвищують свою кваліфікацію через спеціалізовані курси підвищення кваліфікації, свідченням чого є низка відповідних свідоцтв і дипломів», — зазначив директор ТОВ «ІБК «Гідросфера» Григорій Магденко.
За його словами, на сьогодні компанія є сертифікованим представником провідних світових брендів, які випускають теплове обладнання (ARISTON, BOSCH, BAXI, VIESMANN, WOLF, WILO, ALТЕР, ECOSOFT , CTC, DANFOSS, WALRAVEN). Завдяки цьому працівники «Гідросфери» можуть гарантовано надавати сервісну підтримку і обслуговування.
Жителі Сумщини можуть замовити опалювальну техніку, у тому числі й котли конденсаційного типу, завітавши або зателефонувавши до магазину компанії «Тепломережа» (адреса: м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 4. Телефон: (0542) 66-11-44. Моб: 066-08-79-155 та 098-55-78-866).
Фахівці «ІБК «Гідросфера» нададуть кваліфіковану допомогу та правильно підберуть необхідну модель котла для ефективного обігріву будь-якої площі. Також вони можуть встановити, підключити та поставити ці газові агрегати на сервісне гарантійне обслуговування.
Очільник «Гідросфери» зазначив, що встановлення котлів конденсаційного типу стане гарною інвестицією у майбутню економію коштів та вагомим внеском у ощадливе ставлення до навколишнього середовища.
Звернувшись до «Гідросфери», жителі Сумщини можуть бути спокійними, що все буде зроблено якісно та оперативно.
Нагадаємо, що ТОВ «ІБК «Гідросфера» спеціалізується на наданні широкого комплексу послуг: продажу, монтажу, пуско-налаштуванню та сервісно-технічному обслуговуванню топкових, котелень, інженерних систем (опалення, газопостачання, водопровід, каналізація, кондиціонування та вентиляції), систем сигналізації загазованості та систем комплексної очистки води.
Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада