11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

Геннадій Дем’яненко обраний президентом ФК “Суми”

Рішенням адміністрації ФК «Суми» за погодження із Сумським міським головою та депутатським корпусом Сумської міської ради президентом ФК «Суми» призначено заслуженого юриста України, главу юркомпанії LS GROUP Геннадія ДЕМ’ЯНЕНКА.

Президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО, – «Виявляється, що в одну річку можна увійти двічі (сміється, – ред.). А якщо серйозно – разом з мером та керівництвом Асоціації футболу Сумщини прийняли рішення вирішити надзвичайно складну ситуацію в клубі. Нас підтримали депутати та керівники провідних фракцій міськради. Вони відповідально підійшли до вирішення кризової ситуації в клубі та дали шанс команді. Негоже, коли наше місто ганьблять такими, в лапках результатами. Ще й за рахунок коштів містян. ФК «Суми» – це бренд міста. І вірно відмітив директор нашого клубу – сумчани повинні та будуть пишатися своєю рідною командою. Ми її перезапустимо. Вже сформовано нову адміністрацію, призначено директора та головного тренера, комплектується команда. Маємо амбітні плани, не лише вихід із зони вильоту. Деталі розповідати не буду, чекаємо на реальні результати. Вже незабаром».

Нагадаємо, що раніше розпорядженням Сумського міського голови директором ФК «Суми» призначено Романа СОРОКУ, головним тренером – Євгена ЯРОВЕНКА, його асистентом – Володимира ГОРІЛОГО.

Команда виходить із відпустки наступного тижня та розпочинає підготовку до другого кола чемпіонату серед команд клубів Другої ліги ПФЛ України 2021/22. Підсумковий навчально-тренувальний збір в Туреччині заплановано на початок березня ц.р. Перший матч ФК «Суми» проведе 26.03.22 на виїзді з ФК «Вовчанськ» (Харківська область).

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада