Вчора
16 квітня
12 квітня
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня

Експерти засвідчили якість робіт ТОВ «АМК РЕМ-БУД» під час капітального ремонту доріг у Київській області

Для компанії «АМК РЕМ-БУД» якість виконання робіт – головний пріоритет. Серйозний підхід до кожного об’єкту дозволяє отримувати відмінні результати і задовольняти очікування замовників.

Так, 7 липня експертами із ТОВ «НВО «Прагматик» було проведено дослідження якості проведення капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Піщана в місті Біла Церква та по вулиці Незалежності в селі Дідівщина Київської області.

Фахівці зробили контрольні відбори кернів і провели заміри та аналіз. Він засвідчив, що бригадами ТОВ «АМК РЕМ-БУД» були дотримані всі вимоги державних будівельних норм. Це вказано у складених актах про відбір проб вирубок асфальтобетону.

Зокрема, у Білій Церкві у двох місцях відбору фактична товщина асфальту склала 5,5 та 5, 5 сантиметри, а в селі Дідівщина у трьох місцях – 6, 6,4 та 6 сантиметрів відповідно. Згідно з нормативами товщина верхнього шару асфальтобетону має бути 5 сантиметрів, тобто підтверджено повну відповідність стандартам щодо цих проектів.
Таким чином, наша компанія вкотре довела, що працює на совість і гарантує якість.

ТОВ «АМК РЕМ-БУД» проводило роботи у селі Дідівщина та місті Біла Церква на замовлення Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада