Вчора
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня

Екснардеп Медуниця розповів, хто із правоохоронців здійснив наїзд на «Сумський завод гумотехнічих виробів”

У своїй сторінці на фейсбуці екснардеп Олег Медуниця, а нині депутат облради, оприлюднив подробиці наїзду на ТОВ “Науково-виробничого об’єднання “Сумський завод гумотехнічних виробів”.

Як стало відомо, у цій резонансній історії «засвітилися» не тільки донецькі правоохоронці, а й силовики з управлінь в Луганській, Донецькій і, як з’ясувалося, Сумській областях.

«Виявляється проблема дослідження вмісту каучуку у його продукції близька не тільки слідчим Головного управління поліції в Донецькій області. Для проведення слідчих дій на підприємство прибули доблесні офіцери головної української спецслужби з управлінь в Луганській і Донецькій, Сумській області. Цілий робочий день працівники СБУ присвятили супроводжуванню працівників поліції, які розв’язувати це надскладне завдання по виїмці документів і компьютерної техніки сумських гумовиробників», — написав екснардеп Олег Медуниця та додав фото протоколу з іменами правоохоронців, які здійснювали обшуки.

Працівники заводу переконані, що їх конкуренти — у змові з правоохоронцями, які замість того, щоб відстоювати інтереси держави та підприємства, допомагають тим, у кого більше грошей.

Нагадаємо, що утиск сумського підприємства розпочався після того, як воно уклало договір на поставку продукції до Укрзалізниці та її філій. Цей факт обурив конкурентів і як результат – 12 серпня 2021 року на територію заводу «завітали» силовики. Вони вилучили технічну документацію та комп’ютерну техніку, що автоматично блокувало роботу підприємства на невизначений термін. Колектив Науково-виробничого об’єднання “Сумський завод гумотехнічних виробів” звернувся офіційним листом до голови Сумської ОДА Дмитра Живицього щодо поліцейського свавілля, яке сталося 12 серпня 2021 року.

https://www.facebook.com/oleg.medunitsya/posts/4329934210423657

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада