1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого

Екснардеп Медуниця розповів, хто із правоохоронців здійснив наїзд на «Сумський завод гумотехнічих виробів”

У своїй сторінці на фейсбуці екснардеп Олег Медуниця, а нині депутат облради, оприлюднив подробиці наїзду на ТОВ “Науково-виробничого об’єднання “Сумський завод гумотехнічних виробів”.

Як стало відомо, у цій резонансній історії «засвітилися» не тільки донецькі правоохоронці, а й силовики з управлінь в Луганській, Донецькій і, як з’ясувалося, Сумській областях.

«Виявляється проблема дослідження вмісту каучуку у його продукції близька не тільки слідчим Головного управління поліції в Донецькій області. Для проведення слідчих дій на підприємство прибули доблесні офіцери головної української спецслужби з управлінь в Луганській і Донецькій, Сумській області. Цілий робочий день працівники СБУ присвятили супроводжуванню працівників поліції, які розв’язувати це надскладне завдання по виїмці документів і компьютерної техніки сумських гумовиробників», — написав екснардеп Олег Медуниця та додав фото протоколу з іменами правоохоронців, які здійснювали обшуки.

Працівники заводу переконані, що їх конкуренти — у змові з правоохоронцями, які замість того, щоб відстоювати інтереси держави та підприємства, допомагають тим, у кого більше грошей.

Нагадаємо, що утиск сумського підприємства розпочався після того, як воно уклало договір на поставку продукції до Укрзалізниці та її філій. Цей факт обурив конкурентів і як результат – 12 серпня 2021 року на територію заводу «завітали» силовики. Вони вилучили технічну документацію та комп’ютерну техніку, що автоматично блокувало роботу підприємства на невизначений термін. Колектив Науково-виробничого об’єднання “Сумський завод гумотехнічних виробів” звернувся офіційним листом до голови Сумської ОДА Дмитра Живицього щодо поліцейського свавілля, яке сталося 12 серпня 2021 року.

https://www.facebook.com/oleg.medunitsya/posts/4329934210423657

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада