Вчора
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня

Директор ТОВ «АМК РЕМ-БУД» Андрій Куковенко: “На об’єктах за програмою Президента “Велике будівництво” якість робіт завжди у пріоритеті”

На будівельній мапі України ТОВ «АМК РЕМ-БУД» займає своє окремішнє вагоме місце. Особливо активно заявив колектив про себе з початком реалізації масштабної всеукраїнської програми Президента та Уряду України «Велике будівництво».

Про роботу будівельників кореспонденту «Урядового кур’єра» розповідає директор ТОВ Андрій КУКОВЕНКО.

Досьє «УК». Андрій Куковенко народився 22 лютого 1982 року в Обухівському районі Київської області. Закінчив Національну академію управління за спеціальністю «Фінанси», займався підприємництвом. Засновник і незмінний керівник компанії – з 2012 р. і дотепер.
Займає активну громадську позицію у розбудові української економіки, створенні комфортних умов для навчання і гармонійного розвитку учнів та дітей дошкільного віку.
Як благодійник підтримує дитячий та юнацький спорт на Київщині, а військовослужбовців ЗСУ – спорядженням, технікою, харчовими продуктами.
Удостоєний медалі та ордена «За жертовність і любов до України», Благословенної Грамоти Патріарха Київської і всієї Русі-України Філарета. Має низку грамот і подяк від Київської ОДА, Вишгородської РДА, голів селищних та сільських рад.

Довідка. ТОВ «АМК РЕМ-БУД» засноване 2012-го р. У 2018-му відкрито новий напрямок діяльності – будівництво доріг та автострад. Упродовж 2018-2020 рр. реалізовано 64 проєкти з капітального та поточного ремонту доріг в Київській області.
Після старту Президентської та Урядової програми «Велике будівництво» компанія впевнено зайшла на ринок Сумщини і стала одним із основних виконавців ремонту доріг в області. Поточний дрібний ремонт вже виконано майже на 190 ділянках автомобільних доріг загального користування місцевого значення.
Сьогодні підприємство має вагомий досвід у дорожньому будівництві, надійну виробничу репутацію, професійну команду, необхідну матеріально-технічну базу, чітко відпрацьовану технологію ремонту.

УК. Андрію Михайловичу, для будівельників, і в тому числі дорожних, усі об’єкти важливі і дорогі. Та все ж, чи є серед них такі, якими вправі пишатися не тільки сьогодні чи завтра, а й через роки?

Звичайно, для нас важливий кожен об’єкт, над яким працюємо. Зокрема, на Сумщині компанія вже відремонтувала десятки ділянок доріг місцевого значення.

Так, це не основні траси, але це шляхи, якими щодня проїжджають тисячі жителів сіл і міст. Надзвичайно приємно отримувати слова вдячності саме від них, простих людей, які оцінили нашу роботу, відчули різницю між тим, як було – і як стало.

Стосовно Київської області, де наша компанія працює значно триваліший час, то всі проєкти в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» заслуговують особливої уваги. Це і сучасний багатофункціональний спорткомплекс – Академія спорту в місті Буча, і нові дитячі садочки в селах Козаровичі, Синяк та Нові Петрівці.

Ми зводимо не просто будівлі, а об’єкти інфраструктури соціального значення, які слугуватимуть місцевим громадам багато років, тому з повним правом пишатимемося ними і в майбутньому. Бо за який би проєкт не бралися – якість робіт завжди пріоритет №1.

УК. Наскільки відповідає сьогоднішнім потребам матеріально-технічна база, яку техніку використовуєте, які технології застосовуєте?

Наша компанія постійно оновлює автопарк, відстежує будівельні інновації, інвестує у надійну та якісну техніку, щоб мати більше можливостей для ефективної роботи та відповідати усім вимогам замовників. За останній рік значно наростили і виробничі потужності, і кадровий потенціал.
Щодо технологій, то завжди відповідаємо вимогам часу, дотримуємося затверджених державних стандартів. Експерти з державного підприємства «Дороги Сумщини», яке є одним із основних наших замовників у Сумській області, щоразу роблять експертизу і підтверджують: роботи виконані на високому якісному рівні.

УК. Як формувався і формується колектив, кому віддаєте перевагу під час прийому на роботу?

У колективі професійні та відповідальні працівники, які мають досвід роботи в будівельно-дорожній галузі, демонструють відмінні практичні результати. Серед наших працівників – і люди, які пройшли стажування за кордоном, і ті, хто має кілька дипломів про вищу освіту, і здобувачі наукових ступенів. Разом із тим є чимало молодих фахівців, які успішно переймають знання та досвід старших колег.

Тому сьогодні налаштовані працювати виключно своїми силами. Це дасть більшу свободу дій, зміцнить позиції компанії.

Часто люди запитують: чи можна влаштуватися до вас на роботу? І ми йдемо назустріч, якщо бачимо, що людина відповідає нашим критеріям, налаштована серйозно і готова працювати за нашим графіком.
Усвідомлюємо і соціальну місію: створювати робочі місця у нас, в Україні, щоб гарні фахівці залишалися працювати у своїй державі, а не змушені були виїжджати за кордон у пошуках кращої долі.

УК. Яким бачите нинішній рік, а саме – які об’єкти в роботі, що у планах?

Маємо багато планів і на Сумщині, і на Київщині, тож сподіваюся, що 2021-й стане ще результативнішим.
У Київській області продовжуємо ремонтувати місцеві дороги і реалізовувати проєкти в рамках «Великого будівництва». Окрім об’єктів, про які згадував, розпочинаємо капітальний ремонт дороги між селами Крюківщина та Гатне, що надзвичайно важлива для місцевого населення. Нова дорога з 4 транспортними розв’язками дозволить розвантажити напружений автомобільний потік, а люди відчують покращення транспортного сполучення.

Торік виграли тендер від ДП «Дороги Сумщини» на поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, розрахований на три роки. Впевнено рухаємося на цьому напрямку, паралельно працюючи над новими замовленнями.

Жителі Сумщини переконалися, що нашій компанії можна довірити завдання навіть підвищеної складності, тому ми відкриті для співпраці з клієнтами – як державними організаціями, так і приватними компаніями.
По-суті, ми сьогодні чи не єдина в Сумській області компанія, яка працює не лише із бюджетними коштами, а й з коштами місцевих громад, і головне — із приватними інвесторами.

Це переважно місцеві аграрії, які усвідомлюють свою соціальну відповідальність за свій регіон і тому готові інвестувати у розвиток місцевої інфраструктури.

Наразі вже реалізовані та знаходиться у роботі майже десять таких проєктів. І судячи із позитивних відгуків — у наступному році така співпраця тільки розшириться. Переконаний: від цього виграють усі — і місцеві жителі, які отримають гарні дороги, і державний бюджет, кошти якого будуть зекономлені.

Зараз нашій державі дуже не просто — це і війна на Сході, і епідемія коронавірусу… Тому не женемося за “швидкими грошима”, а працюємо на перспективу з вірою в Україну. І, як бачите — у нас це гарно виходить.
Так, не отримуємо надприбутків, але в нас багато замовлень і багато вдячних клієнтів.
А це для нас найголовніше.

Олександр Вертіль, “Урядовий кур’єр” від 28 липня 2021 року

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада