23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня

Директор сумського КП знову прогуляв свою роботу, бо «відмазував» у Києві Порошенка

Директор КП «Сумитеплоенергоцентраль», а по сумісництву і депутат міської ради від «Європейської солідарності», Володимир Чепік у робочий день вчергове поїхав на політичний мітинг до столиці.

Нещодавно ми розповідали, як сумський чиновник «забив» на свої обов’язки та у розпал робочого тижня був двічі помічений на політичних акціях, що проходили у Києві на підтримку Петра Порошенка, якого підозрюють у держзраді.

Не пройшло і двох тижнів як ситуація повторилася. У соцмережах Володимир Чепік знову «похвалився», що прогуляв роботу та поїхав на політичний мітинг на підтримку Петра Порошенка, якого підозрюють у держраді та інших кримінальних правопорушеннях. Свої світлини під Апеляційним судом на фоні звезених людей, за допомогою яких «вождь» «Європейської солідарності» намагається вплинути на хід справи, він опублікував у Фейсбуці.

Схоже, що політика для Володимира Чепіка набагато важливіша за займану посаду, раз він дозволяє собі залишати робоче місце, коли йому заманеться, та ще й без поважних на те причин.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада