11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

Директор “АМК РЕМ-БУД” Андрій Куковенко: “Готові і надалі ефективно відбудовувати дорожню інфраструктуру Сумщини”

Директор ТОВ “АМК РЕМ-БУД” Андрій Куковенко прокоментував результати роботи компанії у минулому році та поділився планами на майбутнє.

«Для Сумської області, які і для інших регіонів України, 2020-й рік пройшов під егідою національної програми «Велике будівництво». Жителі регіону побачили, яку кількість доріг було відремонтовано, – однозначно в рази більше за попередні роки! Наша компанія «АМК РЕМ-БУД» активно долучилася до великого оновлення доріг Сумщини, і з гордістю хочу сказати, що ми впоралися із покладеними завданнями на 100%. Ми працювали над такими об’єктами, що не бачили ремонту навіть не роками, а десятиріччями.
Найголовніша оцінка нашої роботи – задоволені відгуки жителів області, які замість ям і вибоїн отримали рівне дорожнє покриття, комфортне пересування транспортом. Дякуємо за довіру та запевняємо: готові і надалі ефективно відбудовувати дорожню інфраструктуру Сумської області», – зазначив Андрій Куковенко.

За словами керівника «АМК РЕМ-БУД», компанія і надалі буде працювати над розширенням технічних можливостей, підвищенням кваліфікації працівників та застосуванням нових стандартів дорожнього будівництва, аби мати змогу виконувати роботи на більш масштабних об’єктах і гарантувати їх відмінну якість. Підприємство готове виконати у 2021-му році ще більше замовлень, ніж у 2020-му, тим паче що досвід і репутація вже зараз дають переваги над іншими.

Жителі Сумщини переконалися, що “АМК РЕМ-БУД” можна довіряти замовлення навіть підвищеної складності, тож із впевненістю можна говорити про нові успішні на території Сумської області.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада