7 грудня
6 грудня
5 грудня
4 грудня
3 грудня
2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада

Директор АФ “Псьол” Микола Калініченко відзначив роботу “АМК РЕМ-БУД”

Директор агрофірми «Псьол» Микола Калініченко відзначив якість ремонту дороги, який виконала «АМК РЕМ-БУД«, а також професійність команди і високе забезпечення підприємства сучасною дорожньою технікою.

Упродовж року команда «АМК РЕМ-БУД» зосереджено працювала над покращенням дорожньої інфраструктури Сумщини, реалізувала на професійному рівні низку важливих проєктів. Їх високу якість підтверджують схвальні відгуки та подяки, які надходять від користувачів доріг і замовників, з якими співпрацювала компанія.

Так, цьогоріч «АМК РЕМ-БУД» оновила понад 4 км проблемної частини автошляху, яка з’єднує села Мала Рибиця та Великий Прикіл у Миропільській територіальній громаді. Ремонт дороги виконувався на умовах співфінансування — половину коштів виділило ТОВ агрофірма «Псьол», решту — ДП «Дороги Сумщини». За дуже короткий термін бригади «АМК РЕМ-БУД» змінили автошлях до невпізнання. Замість ям і вибоїн там влаштовано нове та якісне асфальтобетонне покриття.

«Відновлений автошлях відіграє важливе значення для мешканців громади, адже цією дорогою щодня курсує шкільний автобус, а на випадок надзвичайних ситуацій — їздить швидка допомога та пожежна машина. За час роботи з даною компанією ми переконалися у професійності її персоналу, її забезпеченості будівельним обладнанням та високій якості виконаних робіт», — йдеться у відгуці Миколи Калініченка.

За його словами, агропідприємство із задоволенням надалі співпрацюватиме із компанією «АМК РЕМ-БУД» по ремонту доріг у Миропільській ТГ.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада