23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня

Чому стадіон «Ювілейний» віддали за 3% від його вартості і всіх, крім Володимира Лук’яненка, це влаштовує?

Сьогодні, 19 травня, у Зарічному районному суді м. Суми обрали безпрецедентний запобіжний захід генеральному директору АТ «СМНПО-Інжиніринг» Володимиру Лук’яненку – заставу у розмірі 20 мільйонів гривень. Суд повністю задовольнив вимоги прокуратури, натомість не взяв до уваги обставини, через які власне відбувся продаж готелю «Ювілейний», –  прагнення керівництва СНВО розрахуватися із боргами по зарплаті, які виникли з вини попередньої команди, що представляла інтереси російського бізнесмена Костянтина Григоришина.

Кримінальна справа була порушена за фактом продажу готелю «Ювілейний», який завод віддав за об’єктивною ринковою ціною – 19,5 мільйонів гривень – задля того, щоб спрямувати виручені таким чином кошти на виплату заборгованості перед працівниками. Чомусь правоохоронців зацікавила саме ця угода і почалася потужна кампанія з дискредитації керівництва СНВО, тоді як з боку влади не було належної реакції на те, що виконавча служба за безцінь пустила з молотка стадіон «Ювілейний».  Фактично і обласна влада, і відповідні служби проігнорували таку серйозну ситуацію.

Нагадаємо, стадіон «Ювілейний» кілька місяців тому продали на аукціоні всього-на всього за 8 мільйонів гривень, хоча в одне лише його будівництво було вкладено більше 10 мільйонів доларів.

Із джерел в СНВО, велися перемовини із інвесторами, які були готові заплатити за стадіон 215 мільйонів гривень. Однак держвиконавці із невідомих причин вирішили розпорядитися майном інакше, продавши поспіхом його посуті за безцінь. Якби завод сам продавав стадіон, то ніколи б не пішов на таку грабіжницьку угоду, тим паче, що гроші спрямували б на виплату зарплати заводчан. Відомо, що керівництво СНВО склало план погашення заборгованості, і люди вже почали отримувати частину зароблених коштів.

А тепер не здивуємося, якщо новий власник стадіону перепродасть його за реальною ціною і наварить близько 200 мільйонів чистого прибутку, а працівники СНВО так і залишаться без своєї довгоочікуваної заробітної плати.

Якщо подивитися на дії влади, то виходить, що продаж стадіону «Ювілейний» за 3% від реальної вартості – це норма, а продаж готелю «Ювілейний» за його реальну ринкову вартість – кримінал?

Чому так відбувається і кому це вигідно? Імовірно, хтось в Сумах, а може, й в іншій країні зацікавлений у тому, щоб створити в нашому місті нестабільну ситуацію. Якщо завод такими кримінальними справами приведуть до межі існування, то його працівники так і не зможуть отримати зароблене. Зрозуміло, що роками люди не можуть виживати без зарплати, терпець може увірватися і розпочнуться голодні бунти. Спостерігаємо нечувану атаку на керівництво СНВО саме тоді, коли вперше за тривалий час команда Володимира Лук’янека взялася  відроджувати підприємство, щоб у людей була робота, а місто Суми отримувало надходження на розвиток.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада