Вчора
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня

Анатолій Носко з АМК РЕМ-БУД: Захищаю кандидатську дисертацію із матеріалознавства

Розпочинаємо знайомство з колективом компанії АМК РЕМ-БУД.

Анатолій Носко – технічний директор ТОВ АМК РЕМ-БУД. За плечима він має великий досвід роботи у будівельній галузі – майже 17 років. Закінчив Сумський національний аграрний університет, навчався на будівельника, економіста, потім іще раз на будівельника, але по напрямку залізничної дороги. І тепер продовжує підвищувати кваліфікацію – навчається в аспірантурі, готуючи кандидатську дисертацію по механіці і властивостях металу, а саме підвищення його якісних характеристик.

«Наша компанія робить усе, щоб ремонти доріг виконувалися якісно, швидко та технологічно. Наразі ремонтуємо місцеву дорогу біля села Скуносове – це 2,7 кілометри. Вже вклали щебенево-піщану суміш і на сьогодні вкладаємо асфальтобетон», – розповів Анатолій Носко під час інспекції об’єкту.

Бажання будувати в Анатолія – з дитинства, адже він є нащадком будівельної династії: і дід, і батько – будівельники. Хоче, щоб і син Глєб продовжив сімейну справу. Хлопець зараз активно слідкує за кар’єрою тата, має тягу до інформаційних сфер і також дуже хороші математичні здібності.

На запитання, чому подобається працювати в АМК РЕМ-БУД, Анатолій Носко відповідає впевнено:
«Тому що в АМК РЕМ-БУД молодий, професійний колектив, у кожного є можливість для самореалізації. Ми працюємо не лише на території Сумської області, а й в інших регіонах України, виконуємо багато класних, цікавих проектів, які допоможуть людям відчувати себе комфортно і безпечно на дорогах».

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада