Вчора
19 квітня
18 квітня
16 квітня
12 квітня
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня

«АМК «РЕМ-БУД» завершує будівництво одного із найбільших дитсадків на Київщині 

Будівництво сучасного ДНЗ у селі Нові Петрівці Київської області вийшло на заключній етап — працівники компанії завершують благоустрій території, встановлюють нові меблі та обладнання.

Проєкт, який «АМК «РЕМ-БУД» реалізує у рамках національної програми «Велике будівництво», вражає своїми масштабами — забудова має площу 6 215,3 м2 на ділянці 1,59 га.

Так, на об’єкті працівники компанії виконали загальнобудівельні та внутрішні оздоблювальні роботи, облаштували системи опалення, вентиляції, каналізації, водопостачання, електроосвітлення. Разом з цим на території ДНЗ побудували котельню, яка може працювати на твердопаливних та газових агрегатах, насосну станцію, два водні резервуари для гасіння пожеж, а також облаштували доріжки, проїзди, тіньові навіси, покриття, огорожу та ігровий майданчик.

Під час будівництва дитсадка на 230 місць працівники компанії використовували найсучасніші матеріали і будівельні технології, щоб створити у дошкільному навчальному закладі найкращі умови для навчання і розвитку дітей.

Наразі працівники «АМК «РЕМ-БУД» завершують останні роботи з благоустрою території, встановлюють нові меблі та обладнання.

Сучасний дитячий садок у селі Нові Петрівці запрацює вже найближчим часом і зможе приймати своїх вихованців.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада