11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

«АМК РЕМ-БУД» встановлює меблі у побудованому дитячому садку на Київщині

Спеціалісти підприємства завершують роботи у нещодавно зведеному дошкільному навчальному закладі села Синяк Київської області.

Компанія «АМК РЕМ-БУД» стала активним учасником програми Президента України «Велике будівництво» — реалізувала низку важливих інфраструктурних та соціальних проєктів, на які давно чекали люди. Будівництво сучасного дитсадка на 75 місць на Київщині – один із них.

Так, як і очікувалося, після завершення внутрішньооздоблювальних робіт у приміщеннях майбутнього навчального закладу села Синяк, працівники «АМК РЕМ-БУД» розпочали його комплектацію. Для малечі вже встановили сучасні, яскраві та комфортні меблі, а найближчим часом бригади компанії розпочнуть монтувати замовлене обладнання.

Нагадаємо, що фахівці «АМК РЕМ-БУД» звели двоповерхову будівлю загальною площею 1291,12 м.кв. Площа забудови ДНЗ складає 766,76 м.кв., а загальний будівельний об’єм – 4980,0 м.куб. При будівництві дитсадка впроваджувати сучасні технології та застосовували інноваційні заходи з енергозбереження.

Місцеві жителі не можуть дочекатися відкриття новозбудованого дошкільного навчального закладу, адже на території Синяківської сільської ради, до якої входять села Синяк, Червоне, Раківка та Вороньківка, немає жодної бази для навчання малюків.

Команда «АМК РЕМ-БУД» докладає всіх зусиль, щоб якнайшвидше втілити у життя мрію людей про садочок, а також створити у ньому належні умови для навчання і розвитку дітей, організації повноцінного освітнього процесу.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада