Вчора
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня

«АМК РЕМ-БУД» влаштовує нижній шар асфальтобетону на дорозі, яка з’єднує села Крюківщина та Гатне у Київській області

Щоденно просувається реалізація одного із найбільш масштабних інфраструктурних проєктів компанії –  капітальне відновлення автошляху від вулиці Одеська до вулиці Велика Окружна Дорога в с. Крюківщина та с. Гатне із створенням чотирьох сучасних транспортних розв’язок.

Над цим важливим об’єктом (протяжність 4,6 км)  «АМК РЕМ-БУД» працює у рамках національної програми «Велике будівництво», на замовлення Департаменту регіонального розвитку Київської ОДА.

Так, наразі працівники компанії розпочали вкладати нижній шар асфальтобетонного покриття із крупнозернистої асфальтобетонної суміші. Разом з цим, фахівці «АМК РЕМ-БУД» займаються влаштуванням з’їздів, зливових каналізацій, бортових каменів та розробкою корита під дорожній одяг.

Для виконання робіт, які тривають за графіком, на об’єкті задіяно сучасну техніку, яку у своєму автопарку має підприємство.

Після завершення капітального ремонту буде забезпечено якісній проїзд між селами Крюківщина та Гатне Київської області. Транспортні розв’язки, які у рамках проєкту побудує «АМК РЕМ-БУД», допоможуть  вирішити проблему із напруженим транспортним потоком та створять безпечні умови для руху автотранспорту.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада