11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

«АМК РЕМ-БУД» відремонтувала більшу частину підвальних приміщень у Вишгородській ЦРЛ

Працівники «АМК РЕМ-БУД» облаштували санітарні кімнати в акушерсько-гінекологічному відділенні Вишгородської ЦРЛ та продовжують роботи у підвальних приміщеннях.

На Київщині на одному із об’єктів «АМК РЕМ-БУД» – Вишгородській ЦРЛ – продовжуються активні ремонтні роботи. Працівники компанії вже завершили відновлення першої частини акушерсько-гінекологічного відділення медзакладу та наразі активно працюють над облаштуванням його другої частини і завершенням робіт у підвальних приміщеннях.

Так, останні декілька тижнів фахівці підприємства займалися встановленням туалетів, душових кімнат, бойлерів, умивальників. У підвальних приміщеннях, більша частина яких вже приведена до ладу, бригади «АМК РЕМ-БУД» активно працювали над завершенням оздоблювально-малярських робіт, заливкою підлоги, влаштуванням плитки, встановленням дверей та електрощитових.

 

Фахівці «АМК РЕМ-БУД» докладають усіх зусиль, аби якісно виконати взяті на себе зобов’язання та створити найкращі умови для роботи вишгородських медиків.

Команда «АМК РЕМ-БУД» продовжує працювати на позитивний результат!

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада