Вчора
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого
9 лютого
7 лютого
5 лютого
2 лютого

«АМК РЕМ-БУД» відновлює дорожню мережу в Миропільській громаді

Ремонті роботи по відновленню окремих ділянок доріг розгорнули по вул. Пенянській та на пров. Дорожньому (загалом близько 800 метрів автошляху).
Зазначимо, що дороги там у вкрай незадовільному стані: вони зазнали чисельних руйнувань і деформацій, а найголовніше — вже давно не відповідають сучасним транспортно-експлуатаційним вимогам.
Відтак бригади «АМК РЕМ-БУД» відразу приступили до роботи й вже за декілька днів, після старту проєкту, виконали, зокрема по вул. Пенянському — фрезерування а/б покриття (773 м2); планування основи і узбіч автогрейдером (1423 м2); по пров. Дорожньому — фрезерування а/б покриття (800 м2); планування основи та узбіччя автогрейдером (950 м2). Наступний етап, над якими працюватимуть наші ремонтно-бригади, — укладання на вищезгаданих відрізках доріг асфальтобетонної суміші.
У «АМК РЕМ-БУД» переконані, що відремонтовані ділянки автошляхів служитимуть місцевим жителям Миропілля довго й безпечно. Адже все буде зроблено якісно — з дотриманням необхідних норм та стандартів.
Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада