1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого

«АМК «РЕМ-БУД» посилює основу дороги, яка з’єднує села Крюківщина та Гатне у Київській області

Бригади «АМК «РЕМ-БУД» працюють над посиленням основи дорожнього одягу автошляху від вулиці Одеська до вулиці Велика Окружна Дорога в с. Крюківщина та с. Гатне, що на Київщині.

Капітальний ремонт 4,6 км дороги, а фактично будівництво частини автошляху «з нуля», компанія виконує у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на замовлення Крюківщинської сільської ради.
Так, наразі працівники «АМК «РЕМ-БУД» займаються влаштуванням корита і дорожнього одягу з піску та щебеневопіщаної суміші (С-5), укладкою шиповидної мембрани, бортового каменю, укаткою дна корита.
Разом з цим бригади вже перенесли трансформаторну підстанцію, зрізали дерева, здійснили планування автогрейдером щебеневопіщаною сумішшю та улаштування зливоприймачів.

Спеціалізована та сучасна техніка, яка задіяна на об’єкті, дозволяє працівникам «АМК «РЕМ-БУД» працювати на повну потужність, якісно розбудовуючи дорожню інфраструктуру Київщини.
Нагадаємо, що бригади «АМК РЕМ-БУД» не просто відбудують зношену ділянку автошляху, а й створять чотири сучасні транспортні розв’язки, які розвантажать напружений транспортний потік, зроблять новий тротуар та облаштують 3 зупинки громадського транспорту.
«АМК «РЕМ-БУД» докладає всіх зусиль, щоб місцеві жителі с. Крюківщина та с. Гатне були задоволені якістю зробленої дороги, а пересування нею було безпечним та комфортним.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада