23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня

«АМК РЕМ-БУД» починає будівництво нового соціального об’єкту на Київщині

Компанія «АМК РЕМ-БУД» починає працювати над новим об’єктом – будівництвом спортивного залу та їдальні Навчально-виховного комплексу “Димерська гімназія-загальноосвітня школа 1 ступеня” у Вишгородському районі Київської області. Роботи виконуються на замовлення департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації.

Буде зведено два корпуси – двоповерховий спортивний, де розміщуватиметься спортивний та хореографічний зали загальною площею 1150 квадратних метрів, і одноповерхова їдальня загальною площею 510 квадратних метрів. У цих будівлях займатимуться зміцненням фізичної форми та харчуватимуться понад 400 дітей, які навчаються у гімназії.

Наразі стартували роботи підготовчого періоду, зокрема виїмка родючого шару ґрунту та прокладання тимчасових доріг. Від ретельності виконання завдань підготовчого періоду у великій мірі залежить успіх проведення всіх основних будівельно-монтажних робіт за зведення будівель.

«Нашу компанію вже не вперше обирають для будівництва важливих соціальних об’єктів у Київській області. Це ще раз підтверджує авторитет і відповідальність «АМК РЕМ-БУД». Ми вдячні замовникам за довіру і, як завжди, гарантуємо якість, використання сучасних та безпечних технологій і матеріалів, а також чітке дотримання термінів виконання робіт», – коментує генеральний директор ТОВ «АМК РЕМ-БУД» Андрій Куковенко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада