Вчора
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого
9 лютого
7 лютого
5 лютого
2 лютого

«АМК РЕМ-БУД» почала влаштування вирівнюючого та нижнього шарів покриття на дорозі Хмелівка — Великий Бобрик

Активними темпами триває капітальний ремонт одного із об’єктів «Великого будівництва» — автомобільної дороги місцевого значення О 190603 Хмелівка – Великий Бобрик у Сумському районі.

Так, на замовлення ДП «Дороги Сумщини» бригади «АМК РЕМ-БУД» реконструюють зношений автошлях, який є стратегічним для місцевих жителів — цією дорогою везуть дітей до шкіл, а швидкі виїжджають на виклики до людей.
Наразі працівники «АМК РЕМ-БУД» займаються улаштуванням вирівнюючого та нижнього шарів покриття з крупнозернистої асфальтобетоної суміші (тип Б). Паралельно з цим здійснюють улаштуванням узбіч, знімають рослинний шар укосів насипу земляного полотна, який незабаром укріплять посівом трави.

Проєктом також передбачено планування автогрейдером та ущільнення катком. Ці роботи бригади «АМК РЕМ-БУД» розпочнуть після завершення укладання всіх шарів дорожнього покриття. Фінальним етапом стане встановлення бар’єрного огородження, дорожніх знаків і нанесення розмітки.
Забезпечувати безперебійну роботу працівникам компанії дозволяє сучасний автопарк техніки, який щодня виводиться на об’єкт.

Нині рух автомобільного транспорту здійснюється у реверсному напрямку, що дозволяє на час ремонту не блокувати проїзд.
Відновлення дороги Хмелівка – Великий Бобрик, яке виконує «АМК РЕМ-БУД», буде завершено у визначенні терміни та з дотриманням всіх стандартів якості.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада