19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня

Віталій Бурбика: «В рамках «Великого будівництва» у Сумському районі за 2020 рік ми отримали більше 150 км нових доріг, новобудови, капітальні ремонти шкіл та садочків»

Завдяки Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» якісні дороги — це реальність. За 2020 рік програма набрала значних обертів і Сумський район не став виключенням, адже вперше за часи Незалежності дорожня інфраструктура дійсно у пріоритеті держави.

Голова Сумської районної державної адміністрації Віталій Бурбика, підводячи підсумки 2020 року зазначає, що «Велике будівництво» працює у Сумському районі в усіх сферах, від новобудов (ДНЗ «Орлятко» у Степанівській ОТГ), капітальних ремонтів шкіл (Нижньосироватська ЗОШ ім. Б.Грінченка) та дитячих садочків до якісно нового підходу до ремонту доріг державного, регіонального та територіального значення.

Мешканці району з досвіду минулих років кажуть, що раніше ремонтували дороги там, звідки родом президент або прем’єр, а тепер вражені не тільки масштабами, але й якістю виконання робіт. Побажання щодо включення до Програми Президента більше доріг місцевого значення прийняті до уваги очільником району.

Віталій Бурбика підкреслює, що за цей рік відбулися значні зміни у дорожній галузі країни, які вже відчув кожен мешканець та гість району, — це і якісна, розроблена за прикладами Світового банку, Методологія закупівель у дорожній галузі, більш того, тепер «старі схеми» не працюють, адже раніше будь-який підрядник міг домовитись із замовником робіт і виграти тендер, бо він же «свій». Слід відмітити і застосування стандартів заспокоєння руху: острівки безпеки, чокери, бордюрні розширення тощо. На думку очільника району, ми вже відійшли від довгобудів на якісно новий європейський рівень будівництва, де держава мінімізувала ризики щодо своєчасності та якості виконання робіт. До прикладу, стадіон у с. Стецьківка реконструйовано за європейськими стандартами менш ніж за 4 місяці.

Програма Президента єднає нові укрупнені райони, а результати її реалізації вражають: побудовано більше, ніж в будь-який рік за весь час Незалежності.

«Велике Будівництво» не оминає й територіальні дороги. У Сумському районі в нових межах — це дорога територіального значення, розпочата і повністю відремонтована у цьому році- Т-19-13 «Ромни-Липова Долина-Лебедин-Тростянець-Мезенівка». Капітальний ремонт великої ділянки, особисто проінспектований очільником району як і у процесі ремонту так і по закінченню, завершений у рекордні строки: менш ніж за 3 місяці. Дорожнє покриття повністю відновлено, облаштовано верхній шар, влаштовані з’їзди. До цього зняли старий асфальт, перелаштували основу дорожнього одягу. Це найдорожчі та найважчі етапи ремонтів.  Зараз ділянка вже здається в експлуатацію і успішно пройшла перевірку ускладненими погодними умовами.

Лебединці підкреслюють високу якість дорожнього полотна та значну економію часу в дорозі, адже ми маємо дороги високої якості, а сновні дорожні артерії об’єднують найвіддаленіші куточки Сумщини.

Віталій Бурбика впевнений, що розвинена транспортна інфраструктура-запорука успіху області, комфорт для мешканців та гостів, привабливість для ТОП-інвесторів, тож плани на 2021 рік побудували також амбітні.

Сумська область знаходиться у лідерах за кількістю зроблених в рамках програми Президента доріг (149,9 км), займає 4 місце серед областей України станом на вересень місяць за оцінками Укравтодору.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада