11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

У Токарях рідним загиблих військових вручено звання Почесного громадянина Сумського району

22 лютого 2024 року на черговому засіданні сесії Бездрицької сільської ради Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО, голова Сумської районної ради, спільно із головою Бездрицької громади Олександром МАРКІНИМ вручили посвідчення та нагородні стрічки з відзнакою до звання «Почесний громадянин Сумського району» батькам та дружинам захисників України Віктора ДЕЙНЕКИ та Олександра ЗАПРОСТОГО, які загинули під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України. Рішення про їх нагородження депутати Сумської районної ради прийняли 19 січня на пленарному засіданні 26-ї сесії.

Вступним словом Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО висловив щирі співчуття рідним з приводу загибелі Героїв та зазначив, що жодні слова не можуть полегшити горе родини, бо втрата близької людини – це невимовний біль, який залишається назавжди.

«Боляче вручати відзнаку, яка несе у собі такий сенс…Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших воїнів. Захищаючи Україну від російських агресорів, загинули одні з найкращих синів своєї країни. Сумуємо разом із вами та низько схиляємо голови у скорботі. Вічна слава українським Героям, які заради майбутнього своїх близьких та України віддали найдорожче – своє життя» – додав голова Сумської районної ради. Пам’ять бійців вшанували хвилиною мовчання.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада