11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

У Сумах представники “команди” Лисенка залучили “гопників” для погроз активістам!

Тривожний пост був змушений написати сумський активіст Кирило Єременко про погрози від директора комунального підприємства “Чисте місто”, представника “команди” Сумського міського голови Олексія Легкого.

Розміщений у групі “Сумські журналісти” пост викликав значний резонанс, адже по суті, за те, що Кирило Єременко висловив свою громадянську позицію стосовно затягування кримінальної справи по пану Легкому (а вона вже тягнеться 13 років) — йому почали погрожувати люди з кримінальними поглядами, яких Кирило охарактеризував як “гопники”:

“Погрози за громадську позицію!? Реалії міста Суми…

Моя боротьба разом з активістами дають перші результати…. Але не такі як ми гадали…

Правоохоронці почали телефонувати мені та людям, які приймали участь у заходах під судом та погрожувати, що захід був несанкціонований, і люди будуть відповідати по закону, що воєнний час і треба з правоохоронцями було погоджувати, а 13 років затягувати процес за тяжкі шахрайські справи в яких підозрюється Легкий то це нормально в нашій країні…. Але і це ще не все, дійшло до того що номери телефонів були передані «гопнікам» Легкого Олексія і людям тепер телефонують, викликають на зустрічі, погрожують… Ось що значить дотримання законів по сумські”.

Також Кирило Єременко розповідає, що міський голова, знаючи про таку, явно ненормальну, ситуацію зі своїм підлеглим, все одно робить все можливе, щоб зберегти йому посаду керівника комунального підприємства:

“Так і це ще не все кажуть міський голова Сум, він же «лом» пропонує депутатам ну дуже цікаві «цукерки», щоб вони зберегли шахрая Легкого хоча б ще на один рік… Мабуть, ще не накрався….

Навіть інтернет сайти та телевізійні ресурси проплатив, щоб говорили який він «молодець» лідер шахрайського формування він же директор комунальної установи «Чисте місто» пан Легкий, до речі з бюджетних коштів, навіть не зі своїх”.

Активіст говорить, що погрози його не зламають і не залякають, і він і далі буде виводити нечистих на руку чиновників на чисту воду.

Нагадаємо, що після того, як стало відомо, що член “команди Лисенка”, директор комунального підприємства “Чисте місто” Олексій Легкий чекає вироку по кримінальній статті вже 13 років і попутно “заробляє” на “тракторцях”, сумчани почали массово вимагати як мінімум позбавлення його посади…

Звучали пропозиції і про конфіскацію майна та відправку даного “кадра” або на передову, або за грати.

Цілком логічно, що депутати міської ради, які прагнуть, щоб у Сумах все ж комунальні установи очолювали не такі “руководітєлі”, а професійні менеджери, попросили пана Легкого відзвітувати за свої діяння, тим паче якраз минув рік з того часу, як він посів у крісло директора КП “Чисте місто”.

Проте 9 серпня керівник КП на сесію міськради не прийшов. Бо пішов відпочивати у відпустку (мабуть, зробив це, щоб уникнути неприємних запитань від депутатського корпусу та громадськості).

Така неповага до своїх роботодавців, м’яко кажучи, вразила присутніх на сесії депутатів і вони, проголосували рішення у другій редакції та визнали його роботу незадовільною, рекомендуючи міському голові розірвати контракт з Олексієм Легким відповідно до умов контракту.

Цікаво, що напередодні засідання сесії міської ради, мер Лисенко, незважаючи на думку громадськості та на оприлюднену інформацію про можливі зловживання пана Легкого на посаді КП “Чисте місто”, навіть не заслухавши звіт про його “успіхи на роботі”, продовжив йому контракт ще на рік!

Ось така вона місцева політика від представників партії “ВО “Батьківщина””. І, схоже, чхати вони хотіли на думку громади — власні інтереси у такій справі явно взяли верх!

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада