Вчора
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня

У соцмережах — флешмоб на підтримку ФК «Суми»

У соціальній мережі Фейсбук шириться акція «Я вболіваю за ФК «Суми» на підтримку команди перед надважливим матчем чемпіонату України з чемпіоном Харківщини — ФК «Вовчанськ».

Президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко сьогодні зранку запостив на своїй сторінці у Фейсбук відповідну рамку та прокоментував, — «Друзі! Завтра наші хлопці грають надважливий матч з харків’янами. По-суті, за перше місце в Східній групі чемпіонату України. Гра без глядачів. Підтримаємо хлопців віртуально!». Наразі його публікацію в соцмережах активно коментують і підтримують сумські політики, чиновники та вболівальники.

Зокрема, Ви можете додати рамку «Я вболіваю за ФК «Суми» для фото профілю Facebook, щоб показати, що підтримуєте сумську команду.

Щоб додати рамку до свого фото профілю, Вам необхідно відкрити сторінку https://m.facebook.com/profilepicframes, натиснути Додати рамку. У пошуковому меню вказати – ФК СУМИ та обрати потрібну рамку для фото профілю. Потім натисніть Використовувати як фото профілю, щоб зберегти фото з рамкою.

Нагадаємо, що завтра, 28.11.2020, ФК «Суми» проведе матч 13-го туру другого етапу чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/21 із ФК «Вовчанськ» (Харківська область).

Матч розпочнеться о 12:00 на стадіоні «Авангард» у м. Зміїв Харківської області та у зв’язку з карантинними обмеженнями пройде без глядачів.

Наразі ФК «Вовчанськ» посідає перше місце в групі 3 чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/21 (12 матчів та 32 очки), ФК «Суми» – друге (11 ігор та 27 очок).

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада