11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

Путивльський мер Костянтин Гаврильчук розповів про співпрацю із відомим волонтером Петром Шотом

Для багатьох громад під час війни паралельним способом підтримки жителів (крім бюджетних коштів) стала робота з волонтерами та гуманітарними місіями. Багато голів ОТГ не стали нехтувати такими додатковими можливостями і мають наразі серйозний результат. Серед таких і Путивльська громада, яку очолює Костянтин Гаврильчук.

«Постійно працюємо над пошуком різних варіантів підтримки та співпраці. Місцева влада ніколи не стоїть осторонь допомоги військовим. І під час одного з візитів до них, доля звела з відомим волонтером Петром Шотом», — розповідає путивльський міський голова Костянтин Гаврильчук про початок співпраці із відомим благодійником.

Співпраця між Путивльщиною та Петром Шотом триває півроку, але навіть за цей час вдалося зробити багато. На сьогодні, завдяки цим відносинам отримали допомогу для жителів від багатьох міжнародних фондів, організацій і окремих людей, таких як:

United Ukrainian American Relief Committee, Inc. (ЗУАДК);

Samaritan’s Purse;

Голова ГО мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко;

Гуманітарна організація «Польський центр міжнародної допомоги»;

ГО «Лісові ініціативи і суспільство (ForestCom)»;

БО «Fundacja Encora»;

Волонтер з Канади Dave Bryenton.

Благодійники, волонтери та представники міжнародних організацій і фондів неодноразово приїжджали на Путивльщину з допомогою, відвідали села, наближені до кордону з агресором.

Завдяки їх підтримці до Путивльської громади для забезпечення життєдіяльності закладів інфраструктури залучено три генератори (дизельний генератор на 6.5 kW, професійний генератор на 3,5 kW, генератор на 2,5 kW) та теплову дизельну пушку на 30kW.

Більша частина жителів громади вже мали змогу отримати гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування. Також завдяки підтримці волонтерів забезпечено Путивльський центр надання соціальних послуг обладнанням для людей з обмеженими можливостями, іграшками та засобами гігієни, дитячими та дорослими памперсами, одягом для нужденних. Путивльська міська лікарня отримала медикаменти та медичний інвентар, які нам привіз волонтер з Канади Dave Bryenton.

Кожна дитина громади отримала тепленькі шарфики, шапочки або рукавички та смачне печиво. 600 ковдр також передані для дітей Путивльської громади.

Окрім цього неодноразова підтримка та допомога надається путивльській благодійній організації «Міжнародний благодійний фонд «Потужний тил» у вигляді амуніції,  комплектів перев’язувальних матеріалів, турнікетів, термобілизни, балаклав, медикаментів, хімічних грілок, шкарпеток і продуктів харчування безпосередньо для путивлян, які служать у Збройних Силах України.

“Путивльська міська рада постійно працює над тим, аби продовжити співпрацю й надати якомога більше допомоги нашій громаді в такий нелегкий для країни час. Сердечно вдячні за надану підтримку, довіру та турботу. Світ тримається саме на таких чуйних людях, не здатних пройти повз чуже горе, завжди готових допомогти.

Разом до перемоги! Слава Україні!”, — зазначив путивльський міський голова Костянтин Гаврильчук

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада