19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня

Поїздка до Куп’янська Володимира Поцелуєва: Допомога захисникам і співпраця з військовими медиками

Директор Сумської лікарні Святого Пантелеймона, депутат обласної ради Володимир Поцелуєв на своїй сторінці у Facebook повідомив про свою поїздку до міста Куп’янськ Харківської області, де тривають бойові дії проти російського агресора. Візит був спрямований на підтримку українських військових, які захищають нашу землю на передовій.

«9 липня 2024 року побував у Куп’янську. Відвідали передові позиції наших військ, зустрілися із земляками з однієї з бригад ЗСУ, що тримають фронт на Харківщині,» — розповів Володимир Поцелуєв.

Передача необхідних засобів та обладнання

Під час візиту, Володимир Поцелуєв разом із колегами вчергове передали українським воїнам автомобіль, дрони, необхідні медикаменти, медичні засоби, перев’язувальні матеріали, засоби гігієни та продукти харчування. Це не перший випадок надання допомоги, але щоразу зростає її масштаб і важливість.

«Ми привезли все необхідне для наших воїнів — від автомобілів до продуктів харчування. Кожна така поїздка є підтвердженням нашої підтримки і вдячності за їхній героїзм,» — зазначив Володимир Поцелуєв.

Співпраця з військовими медиками

Особливу увагу під час візиту було приділено зустрічам з військовими медиками. Обговорювалися їхні потреби, а також питання тактичної медицини і навчання цивільних медиків щодо дій в екстремальних ситуаціях.

«Ми детально обговорили потреби військових медиків, їхню роботу на передовій і важливість тактичної медицини. Домовилися про подальшу співпрацю з медичною службою бригади, що тримає медичний фронт,» — підкреслив Поцелуєв.

Плани на майбутнє

Володимир Поцелуєв також зазначив, що така співпраця є надзвичайно важливою для забезпечення медичних потреб на передовій. Подальша підтримка і взаємодія з військовими медиками залишаються пріоритетом для команди лікарні Святого Пантелеймона.

«Для нас важливо підтримувати наших захисників у всіх можливих аспектах, і медична допомога є однією з найголовніших. Ми будемо продовжувати працювати над цим і надалі,» — резюмував Володимир Поцелуєв.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада