19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня

Почесним громадянином Сумського  району став полковник Володимир Бабич

За високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток супротиву агресії військ окупантів, забезпечення державного суверенітету та територіальної цілісності України, відданість присязі та українському народові звання «Почесний громадянин Сумського району» присвоєно полковнику Служби судової охорони Володимиру Григоровичу БАБИЧУ.

Володимир БАБИЧ уродженець села Василівка, що на Лебединщині Сумського району, має юридичну освіту. Загальний стаж його роботи сягає майже 35 років, що включає службу в Збройних Силах України, службу в органах внутрішніх справ та Національній поліції, а з 2020 року і дотепер – у Службі судової охорони у Сумській області.

На посаді начальника в Службі судової охорони Володимир Григорович здобув заслужений авторитет і повагу серед колег, показав високий рівень особистої підготовки, відзначився професійною компетентністю та здатністю якісно та ефективно вирішувати поставлені задачі.

Голова Сумської районної ради Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО: «Про Володимира Григоровича з впевненістю можу сказати – відповідальний та надійний керівник. Знавець своєї справи. Заслуговують шани і його рішучі дії на початку повномасштабного вторгнення. Вдячні йому, що без роздумів став на захист Сумщини в перші дні і був одним з тих, хто довів, що ми невіддільні від України! Побільше б таких людей: працьовитих, чесних, відданих своїй службі!»

Володимир БАБИЧ є прикладом самовідданого виконання військового обов’язку, мужності та служіння українському народові, адже з початком повномасштабного збройного вторгнення російської федерації на територію України, проявивши рішучість і спроможність правильно діяти в умовах бойових дій, став одним з очільників організації руху опору у Сумському районі. Під його керівництвом було створено добровольче формування, бійці якого разом з частинами територіальної оборони зупиняли ворога на підступах до міста Суми. Спільно було проведено низку результативних заходів щодо оборони міста та району з метою відсічі агресора, забезпечення державного суверенітету та територіальної цілісності України в цілому.

Важливо зазначити, що з моменту вторгнення ворога, увесь особовий склад Служби судової охорони у Сумській області, під досвідченим керівництвом Володимира БАБИЧА, не припиняв здійснювати охорону об’єктів судової влади, брав активну участь у підготовці громадян до національного супротиву, участь у забезпеченні заходів громадської безпеки і порядку.

За сумлінне виконання службових обов’язків Володимир БАБИЧ нагороджений: відзнакою Служби судової охорони – нагрудним знаком «За відзнаку в службі» (2021 рік, 2022 рік), відзнакою Головного управління розвідки Міністерства оборони України – медаллю «За сприяння воєнній розвідці України І ступеня» (2022 рік), «Подякою» Голови Вищої ради правосуддя (2023 рік).

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада