Вчора
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня

Нардеп Максим Гузенко: Як представник регіону, я не можу не реагувати на ті сигнали, які отримую від своїх виборців

Як справжній нормальний політик і патріот своєї батьківщини народний депутат Максим Гузенко ефективно працює не лише у парламенті, а й на своєму виборчому окрузі №161. Не секрет, і про це неодноразово наголошував і сам нардеп — на Роменщині йому вдалося сформувати ефективну команду однодумців, яка пройшла випробування як до війни, так і під час неї — ніхто не зрадив, ніхто не втік, всі на місцях, всі працюють і захищають Україну. Завдяки таким людям, Максиму Васильовичу вдається не лише отримувати оперативну інформацію про ситуацію в регіоні, а й планорміно розв’язувати багато питань, допомагати із інфраструктурними проектами, підтримувати Збройні Сили України…

Якщо ж власних зусиль в чомусь не вистачає, то народний обранець не цурається звертатися по допомогу до колег і тоді навіть важкі проблеми не відкладаються “у довгий ящик”, а вирішуються з максимальною оперативністю.

Так, 12 червня цього року на запрошення М.В.Гузенка до Ромнів завітав “важкий десант” —  голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев, народний депутат України, колега по фракції “Слуга народу” Олександр Сова, голова Сумської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

-Максиме Васильовичу, яка мета була робочої поїздки такого представництва до Ромнів?

-Як представник цього регіону, я не можу не реагувати на ті сигнали, які отримую від своїх виборців. Зокрема, ні для кого не секрет, що з початком війни, більшість підприємців опинилися у досить нелегкому становищі. Назбиралося багато запитань і пропозицій, від представників роменського бізнесу і щодо податків, і щодо митної політики, і щодо економічної безпеки.

Так, за “круглим столом” прозвучали питання щодо блокування податкових накладних; перехід зі спрощеної системи оподаткування на довоєнну, як того вимагають міжнародні партнери; питання ведення господарської діяльності та оподаткування в районах де ведуться бойові дії; як вести бізнес там де нерозміновані території?

-Чого вдалося досягти під час такої зустрічі?

-По деяким питанням згодились провести окремі онлайн наради з керівниками податкової. Окремі питання взяті особисто головою комітету на контроль. Багато що вдалося вирішити одразу ні місці.

Взагалі, відзначу, що ця зустріч була корисна ще й тим, що вдалося побачити і почути саме проблеми на рівні регіону. Адже у Верховній Раді більшість питань мають узагальнений національний характер, проте навряд чи можна весь бізнес рівняти по якомусь середньому рівню. Тому, вважаю, що такі “круглі столи” для політиків дають можливість почути не якогось гіпотетичного підприємця, а конкретну людину, яка щодня працює і на себе, і на державу, має свої конкретні питання і проблеми. Тим паче що на зустрічі були представники різнопланового бізнесу — торгівельного, аграрного, виробничники і навіть оборонного.

-Окрім “круглого столу” Ви разом із колегами відвідали у Ромнах місцевого виробника взуття…

— Так, в День працівників легкої промисловості відвідали фабрику «Талан», де відзначили кращих працівників грамотами та подяками.

Окремо мав честь нагородити Грамотою Верховної Ради України Директора ТОВ «ТАЛАНЛЕГПРОМ» — Лаврика Андрія Миколайовича, за заслуги перед Українським народом.

Дуже важливо те, що незважаючи на війну підприємство продовжує працювати та лише нарощувати свої потужності!

-Нещодавно, Максиме Васильовичу, Ви побили власний “рекорд” і передали нашим захисникам 18 автомобіль…

-Так, стараюся максимально допомагати Збройним Силам України, часто сам їжджу в райони бойових дій, щоб там мати можливість поспілкуватися із військовими, допомогти у вирішенні оперативних проблем. Більш того, мій помічник, депутат Сумської обласної ради Сергій Федина також вступив до лав ЗСУ, тому через нього допомагаю і нашим хлопцям з Роменщини, завжди в курсі ситуації і потреб.

Щодо автомобіля — то це позашляховик, ми його передали захисникам із третьої окремої штурмової бригади, які відважно проявили себе на полі бою у Донецькій області.

Окрім цього, на початку червня побував у наших військових також на Донеччині, де забрав на ремонт квадроцикл, який врятував 4 життя наших військових та передав новий для продовження виконання бойових завдань.

Техніка на фронті дуже важлива, але часто виходить з ладу. Тому намагаюся не лише передавати нову, а й ремонтувати пошкоджену.

-Чому такий серйозний акцент у Вашій допомозі саме на техніці?

-Вважаю, що проти такого серйозного ворога, як російська армія, ми повинні мислити не шаблонно, бути більш винахідливими і динамічними. Долати його на полі бою не кількістю, як вони звикли, а якістю. Саме тому і Верховнокомандуючий Володимир Зеленський і командування Збройних Сил приділяють особливу увагу мобільності — приїхали, швидко атакували і швидко змінили позицію, поки не спрацювала система контрбатарейної боротьби, а якщо і спрацює — то битимуть уже по порожньому місцю. Звичайно, я розділяю таку тактику і намагаюся максимально в цьому допомагати.

Хочу також додати, що ще одним принципом мобільності вважаю застосування дронів — і для розвідки, і для ударів по ворогу. Тут також стараюсь не пасти задніх. Нещодавно передали в 211 окремий спеціалізований штурмовий батальйон чергову партію дронів та необхідного обладнання.

— Що побажаєте нашим читачам?

— Скорішої Перемоги та Миру! Усі чекаємо на це з нетерпінням. Нашим військовим бажаю повернутися живими та неушкодженими! Нашому народові — добра і процвітання!

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада