11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

Меморандум відновлення: RGM group та СНАУ підписали договір про підготовку професійних кадрів для відбудови Сумщини

Група компаній RGM group та Сумський національний аграрний університет підписали меморандум про співпрацю з метою підвищення якості практичної підготовки фахівців будівельної сфери, проведення спільних наукових досліджень, задоволення потреб суспільства з розвитку цивільної, транспортної, дорожньої інфраструктури України.

“Пріоритетний напрямок діяльності RGM group у 2024 році — це відбудова нашої держави. Проте для якісного виконання будівельних робіт та ефективного відновлення потрібні практично підковані фахівці. І ми готові вкладати ресурси в освітній процес, аби кращі випускники СНАУ ставали нашими колегами. Меморандум — це вже юридичне оформлення намірів наших сторін, що підтверджує серйозність рішень”, — коментує Виконавчий директор Групи компаній RGM group Яна Сєліна.

В актуальності документу переконаний і ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика, адже факультет будівництва та транспорту навчального закладу за останні роки зазнав позитивних трансформацій, розширився й перелік спеціальностей для підготовки кадрів.

“У підготовці фахівців маємо знаходити баланс між інтересами освітнього закладу та бізнесу й мати єдине прагнення працювати на розвиток територій. Хотілося б бути дотичними до розвитку сільських територій та громад, реалізовувати дорожнє будівництво, підтримувати будівельний напрямок аграрного сектору. Важливо, щоб СНАУ та RGM group доповнювали одне одного. Треба шукати точки росту для обох сторін, для нас важливо слідувати американському принципу “навчи вчителя”, — зазначає Ректор Сумського національного аграрного університету, Голова ради ректорів закладів вищої освіти Сумської області Володимир Ладика.

На сьогодні факультетом будівництва та транспорту СНАУ ведеться підготовка студентів за спеціальностями “Транспортні технології”, “Будівництво та цивільна інженерія” з освітньою програмою “Автомобільні дороги та транспортні споруди”, “Архітектура та містобудування”. Навчання відбувається із застосуванням новітніх технологій, у тому числі й за підтримки RGM group — для практичних занять компанія надає спеціальну техніку.

У Групі компаній RGM group переконані, підписання Меморандуму — це новий етап відносин. Відтепер сторони мають право використовувати їхні матеріальні бази для  проведення спільних наукових, практичних, лабораторних робіт, консолідувати зусилля на спільній грантовій діяльності, сприяти відновленню та розвитку територіальних громад, відповідно до їхніх запитів та потреб.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада