19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня

Кадри для відновлення: RGM group та СНАУ започаткували цільову підготовку будівельників

До російського вторгнення RGM group – одна з найпотужніших компаній Сумщини, лідер в галузі дорожньо-мостового будівництва, сьогодні розширює свою діяльність у новому напрямі. Цивільне будівництво – відновлення й зведення нового житла, об’єктів промислової та соціальної інфраструктури – ключовий вектор для повоєнної відбудови України і Сумщини на найближче десятиліття. У переліку потрібних – десятки професій. Саме тому RGM group спільно із Сумським національним аграрним університетом провела круглий стіл на тему: «Відновлюємо Сумщину разом: які професійні кадри необхідні прикордонню для відновлення та розбудови».

«Відновлення має бути якісним, таке завдання ставить держави, і ми готові інвестувати у підготовку фахівців, аби спільними зусиллями якнайшвидше відбудовувати інфраструктуру Сумщини», – наголосила на початку зустрічі виконавчий директор Групи компаній RGM group Яна Сєліна.

Лише за останній місяць компанія RGM group отримала два масштабні проєкти в сфері цивільного будівництва – це реконструкцію п’ятиповерхівки та залізничного вокзалу в центрі Тростянця. Ці об’єкти були зруйновані ворогом під час російського вторгнення ще у 2022-му, тому їх оновлення вже зачекалися тростянчани.

Працювати єдиним фронтом на відновлення готові у Сумському національному аграрному університеті. Співпраця з RGM group триває вже не один рік, проте зараз потребує нових форм та глибини, переконаний ректор вищого навчального закладу Володимир Ладика:

«Започаткування дуальної освіти задля цільової підготовки будівельних кадрів – це ключ до успіху. Ця формула вже відпрацьована у нашому університеті – її легко пристосувати до профільних особливостей саме будівельних компаній».

Таким чином, бізнес-компанія забезпечує навчальні лабораторії університету технікою, «підтягує» викладачів до вимог сучасного виробництва – «інвестує сама в себе». Як наслідок, студенти вже з 2-3 курсу разом з куратором опановують цільову підготовку під виробничі потреби конкретного підприємства, і так отримують своє гарантоване робоче місце у компанії.

Уже сьогодні компанії RGM group потрібні кваліфіковані спеціалісти для проектувальних, земельних, інженерних, будівельних та цілого ряду інших робіт. Плідна співпраця із Сумським національним аграрним університетом, який має потужний факультет будівництва та транспорту, дасть нові можливості, переконані у компанії, від який виграє держава, роботодавець та в цілому жителі Сумщини.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада