Вчора
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня

Ігор Ларченко: «Дуже важливим фактором, який спонукає щоденно їхати на роботу в RGM group – це колектив і задоволені клієнти»

Ігор…спокійний та усміхнений. Інколи буває заклопотаний. Намагаєшся його не турбувати, але не виходить – він сам частенько зачіпає гострим слівцем чи вдалим жартом. Але незмінним залишається єдине – надійний друг і підтримка там, де здається самому не впоратися.

Ігор Ларченко працює начальником відділу збуту в RGM group з травня 2020 року. Раніше займався продажами телекомунікаційних послуг та послуг бухгалтерського аутсорсингу. Зрештою зрозумів, що продажі по телефону – не його шлях. І так склалося життя, що теперь Ігор йде однією дорогою з RGM group.

«Дорожньо-будівельна сфера стала для мене досить потужним виходом із зони комфорту. Раніше мені доводилось контактувати з клієнтами лише по телефону і час від часу в Skype. Ця робота дає мені можливості найкращого контакту – живого спілкування.

Сфера дуже приваблива насамперед можливостями, які дає кожному співробітнику група компаній RGM. Лише уявіть собі, що в майбутньому ви зможете сказати своїм дітям, що брали участь у масштабних будівельних проектах України, постачали матеріали на будівельні майданчики Сумської області! Це дуже велика відповідальність і мене це надихає».

У своїй роботі найбільше Ігор любить спілкування з людьми, нові знайомства та вчасно і якісно виконані домовленості з клієнтами. Вирішення складних питань приносить йому задоволення – це особисті маленькі перемоги на шляху до великих звершень.

Свою формулу успішної роботи Ігор вже встиг вивести: вона – лаконічна і максимально ефективна.

«В питанні комунікації з замовниками я завжди керуюсь правилом, якого раніше навчив мене один дуже крутий тренер з продажу — «Чим простіше – тим крутіше». Існує дуже багато технік, посібників з комунікації та іншої літератури, але все має бути просто – потрібно знайти істинну потребу клієнта і запропонувати саме те, що йому потрібно, запитати як справи і побажати гарного дня. Найголовніше, що я можу всім порадити – не потрібно панікувати та вступати в конфлікт. Вихід є завжди, навіть якщо вас з’їли», — жартує Ігор.

«Дуже важливим фактором, який спонукає щоденно їхати на роботу — це колектив і задоволені клієнти. Робота дійсно забирає багато часу і вона зазвичай не буває по графіку: ПН-ПТ 8:00 – 17:00, СБ, НД – вихідні. До роботи потрібно ставитись з повагою, адже це друга сім’я, якій ти віддаєш частинку себе».

Ігор зізнається – якби не працював у RGM, то все одно пов’язав би своє професійне життя із сферою продажів із одним великим «але» — ця робота передбачала б живе спілкування з клієнтами.

«За час моєї роботи RGM стала частиною життя, і не лише тому, що забрала у мене частину цього життя (сміється). Колектив, клієнти, складні питання, нові виклики і завдання, задоволення після вдало виконаної роботи – це те, що надихає працювати задля спільної мети!»

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада