19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня

Голова Сумської райради Геннадій Дем’яненко направив звернення для прискорення відновлення телекомунікаційного обладнання на прикордонній телевежі у Білопіллі

Сьогодні, 22 червня 2023 року пройшло пленарне засідання сесії Білопільської міської ради VIII скликання Сумського району. Участь у її роботі прийняв голова Сумської районної ради Геннадій Дем’яненко.

«Взяв участь у пленарному засіданні сесії прикордонної Білопільськоі міської ради. «За нагоди» разом із міським головою Юрієм Зарко та депутатським корпусом протестували укриття. Перша за моєї каденції сесія, що проводилась не в сесійній залі. Зрозуміло, адже місто та громада щодобово потерпає від ворожих обстрілів.

Запеклі дискусії. На порядку денному надзвичайно актуальні для цієї громади питання – бюджет, підтримка ЗСУ, цивільний захист населення, соціально-економічного розвитку, фінансування самоврядних повноважень, діяльності та створення комунальних підприємств, земельні та питання комунальної власності. Рішення прийняті. Водночас затверджено на посаді Нововирівського старосту. Лише в окремих питаннях передачі майна, деяких земельних та об’єднання навчальних закладів на заваді їх прийняття стали організаційно-юридичні неузгодженості. Проєкти відправлені на доопрацювання.

Користуючись нагодою відвідав укриття в одному із навчальних закладів міста. Це ще одне життєво важливе питання для цієї громади. Хоча сховище ще перебуває в стадії деяких додаткових облаштувань, минулого тижня воно витримало удар шахеда та зберегло не одне життя.

Телевежа, один із символів Білопілля – стоїть! Незважаючи на її системні обстріли. Невідкладно направив звернення до компетентних установ задля прискорення відновлення телекомунікаційного обладнання та її повноцінного функціонування»,прокоментував становище на прикордонні голова Сумської районної ради Геннадій Дем’яненко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада