11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня

Голова Сумської районної ради Геннадій Дем’яненко: «Вболівав за «Суми»

Вчора, у Всесвітній день дитячого футболу на полях ФЦ «Барса» у м. Суми пройшла фінальна частина Кубку Сумського району з футболу серед дитячо-юнацьких команд U12 сезону 2023 року «НЕЗЛАМНІ».

У плей-оф зійшлися ФК «Краснопілля» та ФК «Миколаївка-1». З рахунком 13:3 перемогли краснопільці. У паралельній грі впевнену перемогу отримала дитяча команда ФК «Суми», яка у боротьбі з ФК «Лебедин» перемогла з рахунком 6:2. У фіналі зіграли ФК «Суми» та ФК «Краснопілля». Запекла боротьба між командами створила справжнє видовище! «Суми» ні на мить не давала відпочити супернику і боролася до останнього. Проте «Краснопілля» вибороло впевнену перемогу з рахунком 9:3.

Після фінального матчу були відзначені кращі гравці кожної з десяти команд-учасниць турніру, кращі гравці у номінаціях. Кожен футболіст отримав медаль переможця, а головний трофей поїхав до Краснопілля. Були нагороджені тренери команд а також голови громад.

Народний депутат України Михайло Ананченко: «Перемога ФК «Краснопілля» вкотре показує нам силу та незламність мешканців громади. Такі турніри необхідні аби діти могли відволікатися від буденності та займатися улюбленою справою. Краснопільці щодня знаходяться під обстрілами, але жоден не втрачає надії і вірить у перемогу! Пишаємося незламними!».

«Всесвітній день дитячого футболу провели із зіпсованим настроєм, враховуючи скорботні події у Білопіллі. Але фінал кубку відбувся, адже наші діти незламні. І їх батьки також. Щиро співчуваємо рідним загиблого батька та його сина. Всім загиблим українцям. Сорокаметровий державний стяг в дитячих руках, хоч і з сумними посмішками — вартує цієї боротьби. Наші воїни, їх батьки та діточки – незламні! А вболівав за «Суми!», –прокоментував фінал турніру голова Сумської районної ради Геннадій Дем’яненко.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада