Вчора
16 квітня
12 квітня
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня

Голова Сумської районної ради Геннадій Демʼяненко: «Державний Герб — це символ, в якому закодована сила української нації»

Сьогодні виповнюється 32 роки від дня заснування Державного Герба України – одного із чотирьох офіційних символів поряд з Прапором, Гімном і Конституцією.

19 лютого 1992 року Верховна Рада України своєю Постановою затвердила золотий Тризуб на синьому щиті як Малий Герб України. Український Тризуб має тисячолітню історію, у різні періоди він був символом боротьби, що уособлює прагнення нашого народу до волі, незалежності та процвітання, символізує для українців в усьому світі нерозривний зв’язок із Батьківщиною.

«Під час повномасштабного вторгнення український герб відіграє неабияку роль, він об’єднує українських громадян, які сьогодні захищають суверенітет і територіальну цілісність України від російської збройної агресії – він є символом, в якому закодована сила української нації, її дух, стійкість, героїзм, традиції та століття боротьби за незалежність! – прокоментував голова Сумської районної ради Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО та додав: –Будьмо гідними нашої історії та тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні. Вітаємо усіх з цим визначним днем! Разом до Перемоги!»

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада