Вчора
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня

Директору департаменту Сумської міськради Юрію Клименку поліція вручила підозру за збитки понад 800 тис.

Кілька днів тому цілий ряд сумських телеграм-каналів (“Суми Незламні”, “Новини Суми Події Сумах”, “Славні Суми”) розповсюдили інформацію, щодо директора департаменту ресурсних платежів Сумської міської ради Юрія Клименка — наближеної особи до мера Олександра Лисенка. У народі журналісти називають Юрія Клименка “адвокатом диявола” — так описують людину, яка захищає позицію, альтернативну до норми чи загальноприйнятої думки.

Зокрема у телеграм-каналах йшлося про постійні “зашквари” Лисенка та його команди:

“Про мера міста Суми Сашка «Лома» знають всі сумчани. Стабільно раз на півроку мер стає популярним своїми зашкварами, які хоч на цитати розбирай. Все б нічого, якби «ломи», «лінійки» і «каравани з собаками» були найбільшими грішками Лисенка. Але його ахілесова п’ятка – це «молода білосердешна» команда, в якій, при бажанні можна, легко знайти людей з сумнівним минулим і туманним майбутнім.

Один з найяскравіших членів цієї команди – Юрій Клименко. Юрист, директор Департаменту забезпечення ресурсних платежів і… справжній адвокат диявола”.

Телеграм-канали повідомляють, що Юрій Клименко є офіційним підозрюваним у кількох кримінальних справах, а в кінці лютого цього року, йому вручили підозру за зловживання службовим становищем, що спричинило втрати до міського бюджету в сумі більше 800 тис. грн.

Дійсно, дана інформація не додає оптимізму, якщо у воєнний час лише один чиновник міськради може нанести збитків на понад 800 тисяч гривень. А їх же (чиновників) там більше 500 і всі “хочуть їсти”…

Але сумського міського голову Олександра Лисенка така ситуація, схоже, цілком влаштовує, адже він, очевидно, цілеспрямовано підбирає для себе такі кадри, які б мали “темне минуле”.

Так, той же Юрій Клименко мав не зовсім добру репутацію. Ще за часів попереднього керівництва міста (Геннадія Мінаєва) він “здавав” судові справи за участі міськради, чим напряму наносив збиток сумській казні за що і був звільнений. Як це вдавалося робити? Та дуже просто – Юрій Миколайович, як відповідальний за цей напрямок роботи, просто “забував” вчасно подати апеляцію до суду, а відтак міська рада автоматично програвала справу. Причому деякі справи були пов’язані якраз із теперішнім керівництвом міста (випадково чи ні, але згодом Юрій Миколайович стане юристом Володимира Войтенка). Припускають, що саме за це пан Клименко і отримав у власність комунальну трьохкімнатну квартиру по вулиці Покровська (колишня Жовтнева), що в самому центрі Сум.

І от особа з такою “гарною” пам’яттю згодилася нинішній білосердешній владі, причому вже в статусі начальника – керівника департаменту, хоча згідно конкурсу на цю посаду можна було назначати людину за стажем роботи у виконавчих органах влади не менше 5 років. Але кого хвилюють у нас час такі дрібниці, головне, як кажуть, щоб людина була хороша…

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада