Вчора
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня

Депутат Степанівської громади особисто придбав пікап для місцевого ДФТГ

Депутат Степанівської селищної ради та керівник місцевої агрофірми «Хлібодар» Сумського району Сергій КАРПЕНКО власним коштом придбав пікап Ніссан Навара та передав місцевому добровольчому формування. Автомобіль вже переобладнано для розміщення відповідного кулеметного озброєння та буде використано для протиповітряної оборони громади.

«Наша громада «прославилась» на всю Україну, єдина в державі не має бюджету на цей рік. Результат деструктивної позиції голови нашої громади. Але ми, свідомі депутати та місцеві мешканці розуміємо, що оборона держави — це пріоритет. І не зважаючи на блокування головою сільради бюджетного фінансування добровольців, ми власним коштом допомагаємо їм. Цей пікап один із таких прикладів», — прокоментував Сергій КАРПЕНКО.

Нагадаємо, що ще влітку цього року під головуванням заступника голови Сумської районної ради Володимира БІЦАКА відбулося засідання тимчасової контрольної комісії Сумської районної ради з питання неприйняття бюджету Степанівською селищною ради на 2023 рік. На засіданні комісії було прийнято рішення про звернення до Президента України та голови Сумської обласної військової адміністрації з клопотанням про утворення військової адміністрації в Степанівській селищній раді Сумського району Сумської області. Комісією констатовано, що цією радою не приймається бюджет громади, не відбулось жодного повноцінного пленарного засідання селищної ради та комісії з питань бюджету. Водночас, за час своєї діяльності тимчасова контрольна комісія Сумської райради вичерпала всі можливі механізми задля вирішення питання прийняття Степанівською селищною радою бюджету громади на 2023 рік.

Чи задоволені ви результатом місцевих виборів?
30 грудня
29 серпня
10 серпня
11 листопада
4 листопада
3 листопада
2 листопада
1 листопада